google-site-verification: googlec4e35afaded10b34.html
top of page

Obowiązek informacyjny dla formularza kontaktowego

 1. Administrator danych
  Administrator danych osobowych: AJM Anna Jankowska, ul. Oksywska 19/2, 01-694 Warszawa.
  W kwestii związanej z ochroną danych osobowych możesz się skontaktować z Administratorem wysyłając wiadomość pod adres email: jankowska@projektyhr.pl

 2. Cele i podstawy przetwarzania danych osobowych
  Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane poprzez formularz kontaktowy. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit f RODO, gdzie prawnie uzasadnionym interesem jest udzielenie odpowiedzi na zapytanie. W przypadku gdy wyrazili Państwo dobrowolną zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych oraz ofert podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Nasze działania opieramy zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Możecie Państwo w każdym momencie wycofać zgodę.

 3. Odbiorcy danych
  Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być zewnętrzne podmioty powiązane z Administratorem, w tym w szczególności dostawcy odpowiedzialni za obsługę systemów informatycznych.

 4. Okres przechowywania
  Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pomocą formularza kontaktowego. W przypadku gdy podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda będziemy przetwarzać dane osobowe do momentu jej wycofania.

 5. Prawa przysługujące w związku z przetwarzaniem danych osobowych
  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

 6. Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
  Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – UODO Stawki 2, Warszawa.

 7. Dobrowolność danych
  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie.

 8. Profilowanie i zautomatyzowane podejmowanie decyzji
  Pani/Pana dane osobowe nie będą profilowane oraz nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

bottom of page