google-site-verification: googlec4e35afaded10b34.html
top of page

Renatę poznałam kilkanaście lat temu podczas projektu realizowanego dla Castorama. Wtedy ja reprezentowałam dostawcę a Renata klienta. Od samego początku była to partnerska relacja a naszym wspólnym celem była dobra realizacja projektu. W jego trakcie szukałyśmy najlepszych rozwiązań, tak aby pasowały do potrzeb biznesu.
Szkoliłyśmy setki pracowników, ustawiałyśmy procesy, rozwiązywałyśmy trudne sytuacje. Po wdrożeniu był jeszcze okres regularnej pracy obsługowej a później kolejne projekty. W momencie, gdy Renata postanowiła odejść z organizacji, zadbała o kontakt ze mną. Wtedy zdałam sobie sprawę, że była moim mentorem, stymulowała mnie do poszukiwania nieszablonowych rozwiązań, rozwoju osobistego i robi to do dziś.
Renata Łęcka-Adamiec jest prawnikiem i posiada doświadczenie w pracy w różnych dziedzinach biznesu. Ma na koncie pracę m.in. w korporacjach, spółkach państwowych i prywatnych, urzędzie, biurze notarialnym czy szkole.
Była długoletnim pracownikiem działów HR, prawnych i administracyjnych. Kierowała zespołami, prowadziła szkolenia dla pracowników, w wyjątkowy sposób wdrażała i rozwijała nowych pracowników i stażystów. Prowadziła komunikację z partnerami społecznymi (związki, rady pracowników). Projektowała procesy biznesowe i zmiany organizacyjne. Zarządzała projektami i wdrażała narzędzia informatyczne (w tym SAP) w organizacjach o złożonych strukturach jak Telewizja Polsat czy Polska Grupa Energetyczna.
Na zadania patrzy od różnych stron, uwzględniając aspekty biznesowe i prawne, jak również pracownicze i te wynikające z kultury organizacyjnej.
Aktualnie doradza w zarządzaniu projektami i zespołami w zakresie prawa pracy, komunikacji, zarządzania zmianą, rozwiązywania problemów w zespole i innych umiejętności managerskich.
Jest prawnikiem, managerem, mentorem jakiego poleciłabym każdemu. W wyjątkowy sposób łączy twarde i miękkie aspekty projektów i zarządzania. Ma wrodzony talent do przekazywania wiedzy i motywowania innych do uczenia się i podnoszenia swoich kompetencji.

Renata Łęcka - Adamiec

Renata Łęcka - Adamiec

bottom of page